Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Gabriela Gaby 25 ani
Femeie
25 ani
Suceava
cauta Barbat
26 - 71 ani
Anime Angel / Naruto / Top 5 baieti Moderat de Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
1.bineinteles ca Sasuke el este dupa parerea mea cel mai dragut mai ales in shippuden
2.Naruto este dragut si el dar tot mai frumos e Sasuke
3.Gaara imi place mult povestea lui trista si este dragut mai ales in shippuden
4.Neji no comment este frumos
5.Shikamaru este si el dragut


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Moony
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
1)Sasuke:no comment,mereu mi-a placut de el.
2)Gaara:nu imi placea de el inainte.dar o prietena mi-a zis mai multe despre el si de atunci imi place si mia cat de cat.
3)Shikamaru:este pur si simplu ca mine.Parca am fi frati (ma refer la comportament)
4)Naruto:copilul asta e mereu plin de energie!
5)Logic,Kakashi.


pus acum 17 ani
   
angel_of_death
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
1.logik, Sasuke
2.Naruto: doar in varianta Shippuden
3.Kiba
4.Itachi [no comm]
5.Gaara [no comm]


pus acum 17 ani
   
Amelia
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
1. Sasuke e dragut si are si un caracter super tare.
2. Shikamaru e foarte inteligent si dragut.
3. Naruto foarte energic.
4. Itachi e dragut.
5. Gaara misterios si foarte cool.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
AnimeGirl
Anime baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 23
1.Shikamaru - e destept si lenes cam ca mine 
2.Naruto - chiar daca e cam prostut, are vointa si e bun la suflet
3.Kakashi - e un ninja foarte bun
4.Gaara - nu stiu ce sa zic...
5.Sasuke - cam enervant, dar macar arata bine


pus acum 16 ani
   
ImP
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
1.Gaara-nu intrebati
2.Sasuke- ...
3. Naruto- omuleeee ramenul ingrasa
4.Neji-destul de dragut
5.Kankuro-sa vedeti cum arata fara toate chestiile alea...[img]

top baieti 1.gaara-nu ...3. naruto- omuleeee ramenul vedeti cum arata fara toate chestiile

4.5KB

Modificat de ImP (acum 16 ani)


_______________________________________
i can't go any further without faith

pus acum 16 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
1. Kakashi ( nu ma intrebati dc.... pus si simplu imi place  E sweet )
2. Itachi ( moama omule, tipul ala e si dragut si puternic )
3. Sasuke ( imi place cum arata dar e un mare, mare nesimtit )
4. Neji.. ( e simpatic, dar imi place mai mult ala din shippuden ...care e chiar dragut )
5. Naruto ( nu imi place cum arata, insa e funny... si imi plac persoanele funny. doar ca in general nu imi plac baietii blonzi , deci e simpatic doar pe jumatate)


pus acum 16 ani
   
Hakusho
Jounin

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
1.Neji-e simpatic,frumos,kawaii,extraordinar,funny,puternic
2.Sasuke-frumos,misterios,independent,puternic,superb
3.Naruto-frumos,amuzant,simpatic,hiperactiv  
4.Gaara-frumos,misterios,extraordinar
5.Sasori-frumos,roscat ,puternic,plin de fire


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la