Anime Angel
The life is anime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIME ANGEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: OnutzaGirl din Galati
 | Femeie 23 ani Galati cauta Barbat 24 - 51 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
o pesoana se refera la un nume sau obiect iar cel care urmeaza spune kiss (daca ii place lucrul propus) sau spank (daca nu ii place lucrul propus) si face si el acelasi lucru
naruto
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Daca e personajul Spank, daca e anime-ul kiss .
Noapte 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
era animeul Kiss la noapte
Luna(adica luna de pe cer noaptea)
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Kiss!!!!!
Sarpe ( I love it )
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
KIss
Pepsi 
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Spank.... E plin de E-uri si e foarte toxic. Americanii spala pe jos cu pepsi si cola, iar noi le bem.
Catelus
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Sayu
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
|
|
Spank,urasc cainii.Ma muscat unu` azi dimineata,iar acum nu-i mai suport deloc.
Scoala
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kurama^_^Sweet
Anime baby
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
|
|
Kiss .... cu siguranta va intrebati: de ce?Ei bine....o parte din viata noastra,o pentrecem la scoala....alaturi de prieteni....
Kurama [ personajul din YYH,bineinteles,cand spun Kurama,ma refer la forma lui umana,adica,Minamino Shuichi] 
_______________________________________ Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata… mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
angel_of_death
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
Spank
Trupa Dead By Sunrise
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
hanako
Anime baby
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 19
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|