Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
OnutzaGirl din Galati
Femeie
23 ani
Galati
cauta Barbat
24 - 51 ani
Anime Angel / Jocuri / kiss or spank Moderat de Emmy 21, Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
o pesoana se refera la un nume sau obiect iar cel care urmeaza spune kiss (daca ii place lucrul propus) sau spank (daca nu ii place lucrul propus) si face si el acelasi lucru

naruto


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Daca e personajul Spank, daca e anime-ul kiss .

Noapte


pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
era animeul  Kiss la noapte

Luna(adica luna de pe cer noaptea)


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Kiss!!!!!

Sarpe ( I love it )


pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
KIss

Pepsi


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Spank.... E plin de E-uri si e foarte toxic. Americanii spala pe jos cu pepsi si cola, iar noi le bem.

Catelus


pus acum 16 ani
   
Sayu
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
Spank,urasc cainii.Ma muscat unu` azi dimineata,iar acum nu-i mai suport deloc.

Scoala


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Kurama^_^Sweet
Anime baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
Kiss .... cu siguranta va intrebati: de ce?Ei bine....o parte din viata noastra,o pentrecem la scoala....alaturi de prieteni....

Kurama [ personajul din YYH,bineinteles,cand spun Kurama,ma refer la forma lui umana,adica,Minamino Shuichi] 


_______________________________________
Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…
mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...


pus acum 16 ani
   
angel_of_death
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
Spank

Trupa Dead By Sunrise


pus acum 16 ani
   
hanako
Anime baby

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 19
Spank

Fullmetal alchemist


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la