Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
just_iulia pe Simpatie
Femeie
25 ani
Giurgiu
cauta Barbat
26 - 48 ani
Anime Angel / Bun venit / Buna! Moderat de Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Amelia
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
Buna! Ma numesc Marta si am 12 ani(implinesc in octombrie). Sunt balanta si imi place foarte mult sa ascult muzica. Muzica mea preferata este rock, pop si lenta. Cantareti preferati:
-Rihanna
-Avril Lavigne
-Blaxy girls(trupa)
Imi plac animeurile, preferatele mele sunt:Nana, Naruto si mai am si altele, dar acestea imi plac cel mai mult. Daca aveti intrebari voi fi bucuroasa sa va raspund la toate. Bya :*:*!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
pai sti ca eu nu am nici-o intrebare pentru tine  Bun venit pe forum oricum sper ca o sa iti placa 

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
Moony
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
Bun venit,Marta-chan!
am eu o intrebare:ce filme iti plac?
Sper ca ne vom intelege bine si ca iti place aici.


pus acum 16 ani
   
Amelia
Moderator

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
Va multumesc pentru tepleyuri si eu sper ca ne vom intelege bine Moony. Filmele mele prserate sunt cele horror, de drama, dar imi plac si cele cu aventura. Filmul meu preferat este Stapanul inelelor pentru ca are niste efete foarte frumoase si imi place!

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Moony
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
Whoa...nu imi vine sa cred!
si eu ador filmul acela,desi este cam vechi.
multumesc pentru ca ai raspuns.


pus acum 16 ani
   
Serena Haruno
Membru

Din: Satul luni
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
buna numele meu este silvia  dar sa nu mi zice ti asa  zicetimi serena
am 15 ani sunt balanta si i-mi place mult muzica mai ales
-Avril Lavigne
-Blaxy Girls (trupa)
i-mi plac animeurile mai ales Naruto 
filmele mele preferate sunt HSM1; HSM2.
cam atat  zby  

buna! buna numele meu este dar zice asa  zicetimi serenaam ani sunt balanta i-mi place mult

24.8KB


_______________________________________
Poate imi doresc mult prea mult sa te urasc
M-ai distrus complet fara rost
Asta ai vrut
Sa ma vezi plangand cand te vad cum ii zambesti
Cat de mult tu o privesti

i-mi iubesc surorile mult de tot (catalina si andreea)

pus acum 16 ani
   
Moony
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
bun venit,silvia!


ma bucur ca te-ai inscris,dar ar fi fost mai bine sa iti deschizi propriul topic in care sa te prezinti.


pus acum 16 ani
   
GiRl RoCk
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
bun venit silvia

pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Bun venit silvia

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
Kurama^_^Sweet
Anime baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
Bine ai venit pe  forum,Marta! Acelas lucru pot spune si despre tina Silvia.Va urez distractie placuta!

_______________________________________
Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…
mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...


pus acum 16 ani
   
Hakusho
Jounin

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
Bun Venit!Happy Posting!

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la