Anime Angel
The life is anime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIME ANGEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: just_iulia pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Giurgiu cauta Barbat 26 - 48 ani |
|
Amelia
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
Buna! Ma numesc Marta si am 12 ani(implinesc in octombrie). Sunt balanta si imi place foarte mult sa ascult muzica. Muzica mea preferata este rock, pop si lenta. Cantareti preferati: -Rihanna -Avril Lavigne -Blaxy girls(trupa) Imi plac animeurile, preferatele mele sunt:Nana, Naruto si mai am si altele, dar acestea imi plac cel mai mult. Daca aveti intrebari voi fi bucuroasa sa va raspund la toate. Bya :*:*!
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
pai sti ca eu nu am nici-o intrebare pentru tine Bun venit pe forum oricum sper ca o sa iti placa 
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Moony
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
|
|
Bun venit,Marta-chan! am eu o intrebare:ce filme iti plac? Sper ca ne vom intelege bine si ca iti place aici.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Amelia
Moderator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
|
|
Va multumesc pentru tepleyuri si eu sper ca ne vom intelege bine Moony. Filmele mele prserate sunt cele horror, de drama, dar imi plac si cele cu aventura. Filmul meu preferat este Stapanul inelelor pentru ca are niste efete foarte frumoase si imi place!
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Moony
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
|
|
Whoa...nu imi vine sa cred! si eu ador filmul acela,desi este cam vechi. multumesc pentru ca ai raspuns.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Serena Haruno
Membru
 Din: Satul luni
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
|
|
buna numele meu este silvia dar sa nu mi zice ti asa zicetimi serena am 15 ani sunt balanta si i-mi place mult muzica mai ales -Avril Lavigne -Blaxy Girls (trupa) i-mi plac animeurile mai ales Naruto filmele mele preferate sunt HSM1; HSM2. cam atat zby 
24.8KB
_______________________________________ Poate imi doresc mult prea mult sa te urasc M-ai distrus complet fara rost Asta ai vrut Sa ma vezi plangand cand te vad cum ii zambesti Cat de mult tu o privesti
i-mi iubesc surorile mult de tot (catalina si andreea)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Moony
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
|
|
bun venit,silvia!
ma bucur ca te-ai inscris,dar ar fi fost mai bine sa iti deschizi propriul topic in care sa te prezinti.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
GiRl RoCk
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Bun venit silvia
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Kurama^_^Sweet
Anime baby
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
|
|
Bine ai venit pe forum,Marta! Acelas lucru pot spune si despre tina Silvia.Va urez distractie placuta!
_______________________________________ Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata… mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Hakusho
Jounin
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
|
|
Bun Venit!Happy Posting! 
|
|
| pus acum 14 ani |
|