Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel† Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Aici vom vori despre cuplul SasuSaku deci parerea mea:
hm e dragut si cuplul naruhina adica au caractere diferite dar tot cred ca ei in shippuden ar fi un posibil cuplu...... inainte Sakura se credea ce-a mai desteapta dar cu timpul in shippuden cred ca ai vazut cat demult sa maturizat adica sa recunoastem cred ca daca Sasuke ar renunta putin la atitudinea lui aroganta si-ar da seama ca defapt el a tinut mai mult la ea decat ca o prietena...oricum parerea mea
de asemenea putem sa ne spunem parerile,sa punem amv,si sa mai punem imagini
Acum pun eu o imagine si un amv Amv-ul este unul dintre preferatele mele
57.3KB
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
Don't worry,be happy!
pus acum 16 ani
Emmy 21
Lion Girl Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Dupa parerea mea e doar o fantezie, pt ca sasuke e indragostit de razbunare si nu il atrag fetele. Poate e gay ), doar primul lui sarut a fost cu Naruto :P. Ar fi frumos sa fie impreuna, dar Naruto nu e un anime de dragoste. Nush ce o sa se mai intample, prefer sa vad decat sa imi fac sperante false. Sorry pt fani!
pus acum 16 ani
SakuChan
Membru
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
Nicio fata nu tine asa mult la sasuke decat sakura...dar este adevarat naruto nui anime de dragoste...am vrea noi
pus acum 16 ani
Hakusho
Jounin
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
Heh,nu`mi plce cuplul SasuSaku..oricum,pe Sasuke-Kun nu`l atrag fetele,doar razbunarea si ura kre o poarta pt Itachi..desi da,cum spune Emmy 21: poate e Yaoi[gay]