Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lonely_32 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Valcea
cauta Barbat
26 - 57 ani
Anime Angel / Bun venit / ( salut. ) Moderat de Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
l u u l u .
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
Deci, salut tuturor de pe acest site puţin cam inactiv - voi încerca să reînviu atmosfera cu mai multe postări pe la diferite topicuri, chiar dacă nu vor fii sub trei rânduri sau sub trei cuvinte, şi voi încerca să scriu corect cu tastatura mea recent achiziţionată înainte de a face prezentările între fiinţa mea şi voi, utilizatori ai acestui site.

Mă numesc Luisa Francesca, dar prietenii îmi spun Lulu, dar puteţi să-mi spuneţi şi universum sau cu oricare alt pseudonim, care să se lege de pasiunile mele, de mine, de numele meu. Am unsprezece ani şi sunt pasionată de fenomenle paranormale, de cărţi şi de desen, şi îmi doresc s-o iau pe altă rută aleasă de mulţi, dar parcursă pe de-antregul doar de cei care îşi doresc cu adevărat acest lucru.

Întrebări?

Scuze că am scris prea puţin 


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Hy bun venit pe forum ma bucur ca te-ai inscris am cate-va intrebari:
Iti plac animalele?
De unde esti?
Pe cat esti nascuta?
Ce culori iti plac?
Iti place pestele?
Ce animeuri iti plac?
Citesti Manga?
si atat sper ca nu te-am speriat cu intrebarile mele  eh totusi Bun venit pe forum din nou


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
l u u l u .
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
Nu, nu mă deranjează mai deloc, dar te-aş ruga să admiţi că se scrie animalele, nu animale, reperitor la prima întrebare.
Iti plac animale?
Da, doresc să mă fac în paralel şi medic veterinar, un vis mare de-al meu.

De unde esti?
Dintr-o cutie de conserve.

Pe cat esti nascuta?
Trei zeci şi unu decembrie 1997, de Revelion.

Ce culori iti plac?
Albastrul, semnifică pacea, prospeţimea, lichiditatea.

Iti place pestele?
Da.

Ce animeuri iti plac?
Pe locul întâi se află Kuroshitsuji, apoi vine Gravitation.

Citesti Manga?
Da, m-am apucat de D. Gray-man.


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Dragut te-ai nascut de revelion da stiu acum am vazut greseala mea de tastare ce sa imi faci   

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
Hakusho
Jounin

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
Bun Venit!Happy Posting!

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la