Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
Anime Angel / Naruto / Ceea ce ei nu ar spune niciodata Moderat de Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Sasuke: Ce faci fratioare? vi pe la mine sa imi vezi nr de balet?
Naruto: Nu vreau sa fiu hokage, vreau sa fiu presedintele romaniei.
Sakura: Hei naruto, iti sta bn in rochie :P , dar ai pus cam multe kilograme pe solduri. Vrei sa fi prietena mea ? :P
Kakashi: Unde ai intarziat atat? astept aici de o ora.

cam atat am pe moment, daca mai imi vine mai scriu .


pus acum 16 ani
   
ImP
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
ma bag si eu , deci
Sasuke: sakura nu vrei sa mergi la o intalnire cu mine? stii tu : o plimbare romantica pe malul marii , un ramen, si poate treci pe la mine ......
Sakura:ce vrei ma? nu as iesi cu tine nici daca m-ai plati,si trebuie sa ma antrenez cu surioara mea Ino , care e mult mai frumoasa si desteapta ca mine!
Naruto: hei Sasuke nu vrei sa vii mai tarziu pe la mine sa ne taiem cu lama si sa stam pe intuneric? ca doar d'aia ne-am facut emo , duh, dar va trebui sa ma tii in brate ca mi-e frica de intuneric...* I LOVE YOU SAS'KE-KUN*
Kakashi:ce prostie de carte , auzi" Vino, vino Paradis" ce prostie, ma duc la antrenamente ,doar nu vreau sa intarzii! kisses sper ca te-am multumit , foarte buna idee ai avut sa deschizi acest topic


_______________________________________
i can't go any further without faith

pus acum 16 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Eu am luato de pe alte forumuri ). recunosc ca ideea nu e originala .

Modificat de Emmy 21 (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
Moony
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
Shikamaru:Hei,Naruto!Ce ai mai patit si tu?Vrei sa te ajut cu ceva?
Naruto:Aaa,nimic.Am rugat-o pe Sakura sa imi dea vreo doua ca sa am o culoare mov naturala.Da bine la petrecerea lui Rock Lee.


Gaara:Lee,imi pare rau a aproape te-am omorat de 2 ori.Nu vrei sa vii cu mine la un ceai?


Ino:Choji,mereu mi-a placut cum mananci.Vrei sa ma invati si pe mine?


pus acum 16 ani
   
Emmy 21
Lion Girl

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
Choji: Nu imi e foame
Gay-sensei: ce tare e kakashi!
Lee: Mam saturat de guy-sensei. apropo, ma pensez.
Ino: Sasuke, esti un mare bou!
shikamaru: ca stati aici degeaba. hai sa alergam putin, doar stiti cat imi place.
Shino: Are cineva insecticid?
Kiba: imi iau o pisica.


pus acum 16 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Ma bag si eu deci:
Sakura:Naruto iubirea mea unde esti?
Naruto:Ino hmm stii ca te-am placut din totdeauna vrei sa fii prietena mea?
Ino:da Naruto asta am vrut mereu sa fiu cu tine
Hinata:Kiba unde esti iesi cu mine la o intalnire?
Shino:Cred ca daca mai vad un singur gandac ma duc sa ma dau cu insecticid
Mai vin cu idei dar acum sunt in pana -___-


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 16 ani
   
ImP
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
stiu ca ideea nu e originala dar nu-mi pasa
Kiba : Akamaru caine prost ! Ma faci de ras!
Ino : Saku-nee-chan hai sa ne antrenam , ti-am spus azi cat de perfecta esti?
Choji: Doamne ...... ce gras sunt ! ma duc sa fac fitness!  cam atat pt azi kisses

Modificat de ImP (acum 16 ani)


_______________________________________
i can't go any further without faith

pus acum 16 ani
   
Hakusho
Jounin

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
Sasuke: Itachi,scumpul meu frate!Vrei sa fim cei mai buni prieteni?
Naruto: Hinata,toata viata te`am iubit!


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la