Anime Angel
The life is anime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIME ANGEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Sasuke: Ce faci fratioare? vi pe la mine sa imi vezi nr de balet? Naruto: Nu vreau sa fiu hokage, vreau sa fiu presedintele romaniei. Sakura: Hei naruto, iti sta bn in rochie :P , dar ai pus cam multe kilograme pe solduri. Vrei sa fi prietena mea ? :P Kakashi: Unde ai intarziat atat? astept aici de o ora.
cam atat am pe moment, daca mai imi vine mai scriu .
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ImP
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
|
|
ma bag si eu , deci Sasuke: sakura nu vrei sa mergi la o intalnire cu mine? stii tu : o plimbare romantica pe malul marii , un ramen, si poate treci pe la mine ...... Sakura:ce vrei ma? nu as iesi cu tine nici daca m-ai plati,si trebuie sa ma antrenez cu surioara mea Ino , care e mult mai frumoasa si desteapta ca mine! Naruto: hei Sasuke nu vrei sa vii mai tarziu pe la mine sa ne taiem cu lama si sa stam pe intuneric? ca doar d'aia ne-am facut emo , duh, dar va trebui sa ma tii in brate ca mi-e frica de intuneric...* I LOVE YOU SAS'KE-KUN* Kakashi:ce prostie de carte , auzi" Vino, vino Paradis" ce prostie, ma duc la antrenamente ,doar nu vreau sa intarzii! kisses sper ca te-am multumit , foarte buna idee ai avut sa deschizi acest topic
_______________________________________ i can't go any further without faith
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Eu am luato de pe alte forumuri ). recunosc ca ideea nu e originala .
Modificat de Emmy 21 (acum 16 ani)
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Moony
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 145
|
|
Shikamaru:Hei,Naruto!Ce ai mai patit si tu?Vrei sa te ajut cu ceva? Naruto:Aaa,nimic.Am rugat-o pe Sakura sa imi dea vreo doua ca sa am o culoare mov naturala.Da bine la petrecerea lui Rock Lee.
Gaara:Lee,imi pare rau a aproape te-am omorat de 2 ori.Nu vrei sa vii cu mine la un ceai?
Ino:Choji,mereu mi-a placut cum mananci.Vrei sa ma invati si pe mine?
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Emmy 21
Lion Girl
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 52
|
|
Choji: Nu imi e foame Gay-sensei: ce tare e kakashi! Lee: Mam saturat de guy-sensei. apropo, ma pensez. Ino: Sasuke, esti un mare bou! shikamaru: ca stati aici degeaba. hai sa alergam putin, doar stiti cat imi place. Shino: Are cineva insecticid? Kiba: imi iau o pisica.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Ma bag si eu deci: Sakura:Naruto iubirea mea unde esti? Naruto:Ino hmm stii ca te-am placut din totdeauna vrei sa fii prietena mea? Ino:da Naruto asta am vrut mereu sa fiu cu tine Hinata:Kiba unde esti iesi cu mine la o intalnire? Shino:Cred ca daca mai vad un singur gandac ma duc sa ma dau cu insecticid Mai vin cu idei dar acum sunt in pana -___-
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ImP
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
|
|
stiu ca ideea nu e originala dar nu-mi pasa Kiba : Akamaru caine prost ! Ma faci de ras! Ino : Saku-nee-chan hai sa ne antrenam , ti-am spus azi cat de perfecta esti? Choji: Doamne ...... ce gras sunt ! ma duc sa fac fitness! cam atat pt azi kisses
Modificat de ImP (acum 16 ani)
_______________________________________ i can't go any further without faith
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Hakusho
Jounin
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
|
|
Sasuke: Itachi,scumpul meu frate!Vrei sa fim cei mai buni prieteni? Naruto: Hinata,toata viata te`am iubit!
|
|
| pus acum 14 ani |
|