Anime Angel
The life is anime
Lista Forumurilor Pe Tematici
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME ANGEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
pysy_mik 25 ani
Femeie
25 ani
Teleorman
cauta Barbat
25 - 44 ani
Anime Angel / ^Rpg^ / Konoha Moderat de Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Rukia se plimba prin sat cautandu-si fratele,adica pe Sasuke ca sa ii dea o veste legata de echipa in care era

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Eram si eu in padure dupa atata timp si m-am intalnit cu Rukia

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Rukia o cunostea de mult pe fata doar ca nu se intelegeau una cu cealalta...
-Ce cauti aici?intreba aceasta furioasa ca nu-l gasea pe Sasuke


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
-Pai il cautam pe Sasuke.spusem eu cu voce stinsa la ultimul cuvant

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Rukia o privi ciudat apoi o intreba
-Pentru ce?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
-Pai sti ca am fost plecata trei ani si vroiam sa il vad

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
-Hmm....vreau sa il anunt in legtura cu echipa din care va face parte as face bine sa plec...
Rukia disparu imediat dupa ce termina de vorbit


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Eu plecasem trista spre casa.

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Ajunsa la fratele meu i-am zis membrii schipei dupa care am plecat la antrenamentele de dupa-amiaza pe care le aveam cu echipa mea...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
pe drumul meu spre casa il vad pe Sasuke.
-Buna ce faci Sasuke?
-Hmmm....cine esti?
-Nu ma mai cunosti sunt Aisha Mizaki
-Aisha?
-Da ce faci?
-Bina vreau sa ma duc sa ma antrenez
-Cu cine esti in echipa?spusem eu trista deoarece nu stiam daca sunt cu el in echipa
-Pai cu tine si un baiat Naruto
-Ce bine imi pare ca sunt cu tine in echipa!
-Si mie la fel
-Cine o sa fie senseiul nostru?
-Kakashia Hatake
-Aha


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Langa Sasuke aparusem si eu
-Fratioare trebuie sa ne antrenam!
-Okey,okey


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
-Atunci ne mai vedem!la revedere.spusem eu cu tristete ca nu mai apucasem sa vorbesc cu Sasuke

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Eu am plecat impreuna cu fratele meu si am inceput antrenamentele de nivel mai ridicat decat restul...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Dupa aceea am plecat acasa si m-am culcat.A doua zi ma trezesc  si porma ma imbrac si plec la scoala

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Eu eram cu Sasuke in curtea scolii.... de sigur amandoi preferam sa nu ne bagam in seama...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Ma duc la Sasuke si ii spun:
-Buna Sasuke
-Mdea buna
-Buna Rukia.spusem eu cu voce stinsa


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
-Am.. buna.... spuse aceasta cu o voce nepasatoare.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
-Atunci ne mai vedem.La revedere Sasuke si Rukia ne vedem la ore

_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Uruha
The member of gazette

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
Cei doi intrara la ore,,eu ca deobicei m-am dus in clasa mea de avansati si l-am lasat pe Sasuke singur...

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
Eu ma intalnesc cu Sasuke in clasa deoarece eram in aceeasi clasa:
-Buna Sasuke
-Mdea....Buna
-Am o intrebare
-Spune
-De ce ai devenit asa rece cu mine?noi cand eram mici ne intelegam ca doi frati acum se pare ca...nu prea ne mai intelegem
-Cum ai spus cand eram mici
-Atunci bine pa mai vorbim.plecasem eu suparata in baie
-Hei Aisha nu am vrut sa fiu chiar asa de dur
Deodata langa el apare Sakura si Ino
-Buna Sasuke -kun!Spusesera Sakura si Ino
-Mdea..Buna
-Hmm Sasuke-kun cine era fata aceea care statea cu tine?Spuse Sakura
-Nu te intereseaza!Pa
-Bine la revedere Sasuke-kun
Intre timp Aisha statea in baie trista uitandu-se intr-una in oglinda gandinduse la vremurile trecute


_______________________________________
Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!




Don't worry,be happy!

pus acum 17 ani
   
Kurama^_^Sweet
Anime baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
Eram si eu pe acolo.Fiind cel mai bun prieten al lui Sasuke,stiam tot ceea ce se intampla cu el.
Ma asez in banca mea asteptand sa inceapa orele.Intr-un sfarsit,in fata clasei isi facu aparitia Dirigintele nostru.Ora a decurs obijnuit...Nu eram atent la spusele Dirigntelui...priveam pe fereastra afara.Cand deodata aud sunetul clopotelului ce anunta sfarsitul orei.Ma indrept catre Aisha.
_Buna,Aisha!Ce faci?

Modificat de Kurama^_^Sweet (acum 16 ani)


_______________________________________
Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…
mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...


pus acum 16 ani
   
Hakusho
Jounin

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
Ma plimbam prin sat,eram obosita..

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la