Anime Angel
The life is anime
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Anime Angel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIME ANGEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: pysy_mik 25 ani
 | Femeie 25 ani Teleorman cauta Barbat 25 - 44 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Rukia se plimba prin sat cautandu-si fratele,adica pe Sasuke ca sa ii dea o veste legata de echipa in care era
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Eram si eu in padure dupa atata timp si m-am intalnit cu Rukia
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Rukia o cunostea de mult pe fata doar ca nu se intelegeau una cu cealalta... -Ce cauti aici?intreba aceasta furioasa ca nu-l gasea pe Sasuke
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
-Pai il cautam pe Sasuke.spusem eu cu voce stinsa la ultimul cuvant
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Rukia o privi ciudat apoi o intreba -Pentru ce?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
-Pai sti ca am fost plecata trei ani si vroiam sa il vad
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
-Hmm....vreau sa il anunt in legtura cu echipa din care va face parte as face bine sa plec... Rukia disparu imediat dupa ce termina de vorbit
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Eu plecasem trista spre casa.
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Ajunsa la fratele meu i-am zis membrii schipei dupa care am plecat la antrenamentele de dupa-amiaza pe care le aveam cu echipa mea...
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
pe drumul meu spre casa il vad pe Sasuke. -Buna ce faci Sasuke? -Hmmm....cine esti? -Nu ma mai cunosti sunt Aisha Mizaki -Aisha? -Da ce faci? -Bina vreau sa ma duc sa ma antrenez -Cu cine esti in echipa?spusem eu trista deoarece nu stiam daca sunt cu el in echipa -Pai cu tine si un baiat Naruto -Ce bine imi pare ca sunt cu tine in echipa! -Si mie la fel -Cine o sa fie senseiul nostru? -Kakashia Hatake -Aha
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Langa Sasuke aparusem si eu -Fratioare trebuie sa ne antrenam! -Okey,okey
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
-Atunci ne mai vedem!la revedere.spusem eu cu tristete ca nu mai apucasem sa vorbesc cu Sasuke
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Eu am plecat impreuna cu fratele meu si am inceput antrenamentele de nivel mai ridicat decat restul...
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Dupa aceea am plecat acasa si m-am culcat.A doua zi ma trezesc si porma ma imbrac si plec la scoala
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Eu eram cu Sasuke in curtea scolii.... de sigur amandoi preferam sa nu ne bagam in seama...
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Ma duc la Sasuke si ii spun: -Buna Sasuke -Mdea buna -Buna Rukia.spusem eu cu voce stinsa
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
-Am.. buna.... spuse aceasta cu o voce nepasatoare.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
-Atunci ne mai vedem.La revedere Sasuke si Rukia ne vedem la ore
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Uruha
The member of gazette
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Cei doi intrara la ore,,eu ca deobicei m-am dus in clasa mea de avansati si l-am lasat pe Sasuke singur...
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angel~Of~Dark
†DaRk†Angel†
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 382
|
|
Eu ma intalnesc cu Sasuke in clasa deoarece eram in aceeasi clasa: -Buna Sasuke -Mdea....Buna -Am o intrebare -Spune -De ce ai devenit asa rece cu mine?noi cand eram mici ne intelegam ca doi frati acum se pare ca...nu prea ne mai intelegem -Cum ai spus cand eram mici -Atunci bine pa mai vorbim.plecasem eu suparata in baie -Hei Aisha nu am vrut sa fiu chiar asa de dur Deodata langa el apare Sakura si Ino -Buna Sasuke -kun!Spusesera Sakura si Ino -Mdea..Buna -Hmm Sasuke-kun cine era fata aceea care statea cu tine?Spuse Sakura -Nu te intereseaza!Pa -Bine la revedere Sasuke-kun Intre timp Aisha statea in baie trista uitandu-se intr-una in oglinda gandinduse la vremurile trecute
_______________________________________ Ai castigat sau ai pierdut,Nu te oprii din drumul inceput. LUPTA!!! Sperand ca intr-o zi tot ce doresti se va-nplinii. Regreta doar timpul pierdut tot ce puteai sa faci si…….na-i facut!
 Don't worry,be happy!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kurama^_^Sweet
Anime baby
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
|
|
Eram si eu pe acolo.Fiind cel mai bun prieten al lui Sasuke,stiam tot ceea ce se intampla cu el. Ma asez in banca mea asteptand sa inceapa orele.Intr-un sfarsit,in fata clasei isi facu aparitia Dirigintele nostru.Ora a decurs obijnuit...Nu eram atent la spusele Dirigntelui...priveam pe fereastra afara.Cand deodata aud sunetul clopotelului ce anunta sfarsitul orei.Ma indrept catre Aisha. _Buna,Aisha!Ce faci?
Modificat de Kurama^_^Sweet (acum 16 ani)
_______________________________________ Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata… mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...

|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Hakusho
Jounin
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 115
|
|
Ma plimbam prin sat,eram obosita..
|
|
| pus acum 14 ani |
|