Colectia de poze viatadeanime.3xforum.ro
Total 491 poze.

InapoiInainte

 
nr 3 imagininr 3
13.09.20093.8KB
ma speriat poza asta :rotfl: aka tsunade no baa-chanma speriat poza asta :rotfl:
10.01.200911.8KB
nr 12 inonr 12
24.01.200926.8KB
pacat ca e baiat  =( imaginiPacat ca e baiat =(
22.02.201019.2KB

 
nr 3 sasuke uchihanr 3
10.01.200936.4KB
nr 60 sasuke uchihanr 60
08.01.200940.5KB
nr 1 imaginiNr 1
13.09.20095.1KB
nr 2 imagininr 2
24.03.200939.4KB

 
nr 3 imagininr 3
13.09.20094KB
nr 7 inonr 7
24.01.20092.6KB
buna numele meu este silvia  dar sa nu mi zice ti asa  zicetimi serena
am 15 ani sunt balanta sibuna numele meu este silvia dar sa nu mi zice ti asa zicetimi serena am 15 ani sunt balanta si i-mi place mult muzica mai ales -Avril Lavigne -Blaxy Girls (trupa) i-mi plac animeurile mai ales Naruto :) filmele mele preferate sunt HSM1; HSM2. cam atat zby =) :)
13.10.200924.8KB
nr 21 inonr 21
24.01.200927.3KB

 
nr 8 sasuke uchihanr 8
10.01.200941.9KB
a 8-a gaaraa 8-a
02.09.20094.1KB
nr 53 sasuke uchihanr 53
08.01.20096.5KB
nr 13 poze editatenr 13
27.01.200942.2KB

 
nr 17nr 17
04.02.200930.3KB
4 poze grup4
13.01.201242.1KB
nr 22 poze editatenr 22
27.01.200937.9KB
nr45 sasuke uchihanr45
08.01.20098.5KB

 
o sa muriti cand o vedeti pe asta :)) imagini funnyo sa muriti cand o vedeti pe asta :))
14.09.200915.7KB
nr 17 sasuke uchihanr 17
10.01.200916.9KB
bravo ..cu descrierea mai dat gatabravo ..cu descrierea mai dat gata
10.01.20097.9KB
nr50 sasuke uchihanr50
08.01.20096.8KB

 
nr 11 sasuke uchihanr 11
10.01.200931.3KB
:rusine::rusine:
10.01.200933KB
nr4 inonr4
24.01.20098.7KB
da acum am si facut in paint si paint.net nu sunt prea reusite dar merg poze editateda acum am si facut in paint si paint.net nu sunt prea reusite dar merg
27.03.200930.8KB

 
imi place ff mult de ea :limba: zoeyImi place ff mult de ea :limba:
13.01.201213.4KB
a 10-a gaaraa 10-a
02.09.200924.9KB
nr51 sasuke uchihanr51
08.01.20093.1KB
nr 15 poze editatenr 15
27.01.200919KB

 
nr 2 poze editatenr 2
27.01.200940.8KB
nr 5 inonr 5
24.01.20095.3KB
nr 1 imagininr 1
13.09.20097.4KB
tatăl lui neji hizashi hyuga a fost ca fratele mai mic al lui hiashi şi astfel a devenitTatăl lui Neji Hizashi Hyuga a fost născut ca fratele geamăn mai mic al lui Hiashi şi astfel a devenit un membru al familiei secundare Hyuuga, cea care asigură protecţia familiei principale. Tatăl lui Neji se sacrifică tocmai pentru a-i demostra acestuia că poate să aleagă singur calea pe care va merge, dar Neji consideră că totul a fost determinat la naştere, când acesta sa născut ca un membru al familiei secundare, dând vina pe soartă. Deşi este considerat un genius, el nu poate trece peste faptul că totul este determinat de destin şi îi consideră pe Lee şi Naruto inferiori lui. În lupta contra lui Naruto el îi spune acestuia că va pierde pentru că acest lucru a fost determinat în momentul în care l-a nimerit pe el ca adversar, însă Naruto îi spune că el va fi cel mai mare hokage al tuturor timpurilor, însă Neji spune că numai câţiva pot ajunge hokage şi acest lucru este determinat la naştere, nu oricine poate deveni hokage dacă munceşte din greu. Însă după ce este înfrânt de Naruto acesta îi spune că a picat de 3 ori în finalele de la academie tehnica dată fiind mereu bunshin no jutsu (clone), iar el a lucrat din greu şi acum poate face şi kage bunshin no jutsu (cronele umbrei). Naruto îi spune acestuia să nu se mai plângă despre soartă şi cum că aceasta e stabilită la naştere, pentru că dacă crezi că nu poţi face ceva nu trebuie să stai degeaba, trebuie să te chinui din răsputeri, Naruto -spunându-i că Neji nu este un ratat, că el este un genius. Din acel moment Neji se hotărăşte să lupte şi să se antreneze pentru ca să nu mai fie învins de nimeni. In sasuke retrieval, în lupta contra lui Kidomaru, deşi adversarul este mai puternic decât el, se hotărăşte să lupte până la ultima suflare datorită vorbelor lui Naruto, care îi spusese că spre deosebire de el, Neji nu era un ratat. Aşa că Neji se hotărăşte să îl bată pe Kidomaru, pentru că cel mai puternic adversar cu care a luptat, adică Naruto, credea în el. Mai târziu dintre toţi geninni din konoha, Neji este singurul care devine un jounin. El posedă byakuganul şi deşi nu face parte din familia principală, el este considerat cel mai puternic din tot clanul, fiind în stare să descopere de unul singur kaiten, Hakke Hyaku Nijuhachi Sho, Hakke Kusho, tehnici pe care ar fi trebuit să le ştie doar familia principală.Neji , înainte de a vedea cat de puternică este Hinata,ura faptul ca a devenit fratele ei dar pâna la urma i-a promis caci o va antrena pe Hinata,o va proteja si va petrece mult timp cu ea pe veci.
16.05.20097.2KB

 
salut :hi: ma numesc laura ,am 13 ani,imi plac o fire plac si sper sa ne intelegem =d  :zzz: id meuSalut :hi: ma numesc laura ,am 13 ani,imi plac animeurile,sunt o fire linistita,numi plac oameni:badarani,mincinosi si sper sa ne intelegem =D :zzz: Id meu :laura2008rms sper sa fim prieteni:zzz::zzz: Si ce personaj din naruto esti,yo sasuke=)chiar daca nus baiat. ~~~~~~~Si animeul meu preferat este Naruto~~~~~
08.01.200914.9KB
poze: informatiiPoze:
13.01.201218.5KB
nr 3nr 3
10.01.200916.2KB
InapoiInainte